24.4.2024 Bc. ROMAN MARTINÍK, KLIMKOVICE - JOSEFOVICE

Dobrý den,

Rád bych touto cestou poděkoval za spolupráci makléřce Šárce Wittichové za její profesionální přístup, rychlou komunikaci a příjemné vystupování.

S pozdravem,
Bc. Martiník

 

12.1.2024 ING. IVO JASINSKÝ, OSTRAVA

Dobrý den. Děkujeme za zprostředkování prodeje bytu. Jednání makléřky Šárky Wittichové bylo na profesionální úrovni a splnilo mé očekáváni jak o průběhu, tak i výběrem kupujícího.

Přeji mnoho úspěchů v další práci.

Ing. Ivo Jasinský, AMADO s.r.o., Vítkovická 12, 702 00 Ostrava

 

27.6.2021 ING. LUBOŠ A ING. MICHAELA GEISTOVI, OSTRAVA

Děkujeme vám za bezproblémové zprostředkování prodeje bytu s garáží. Vše proběhlo k naší plné spokojenosti díky vašemu velmi vstřícnému a profesionálnímu přístupu.

Luboš a Michaela Geistovi

 

7.4.2021 ING. LUBOMÍR A DAGMAR OUDOVI, OSTRAVA

Dobrý den, paní Wittichová,

chceme touto cestou poděkovat za zprostředkování prodeje našeho bytu v Ostravě - Přívoze, za Váš velmi profesionální přístup, příjemné a věcné jednání, pečlivost, hledání dalších možností, schopnost přizpůsobit se časově, nevyjímaje víkendy. Vše proběhlo tak, jak mělo :-). 

Přejeme Vám mnoho dalších úspěchů v práci a hlavně zdraví.

Dagmar a Lubomír Oudovi

 

11.8.2020 ING. LUCIE VÁLKOVÁ, OSTRAVA

Dobrý den paní Wittichová,

moc děkujeme za Vaše služby při prodeji našeho bytu. Vše proběhlo tak rychle a pro nás jakožto klienty víceméně bezstarostně. To jsem ani netušila, že to tak může být.
Určitě Vaše služby rádi doporučíme našim přátelům a známým.
Děkuji za vše
 
Lucie Válková

 

12.3.2020 ING. PAVLÍNA JANČOVÁ, OSTRAVA


Jsem více než spokojena s makléřkou Šárkou Wittichovou, která během 2 měsíců zprostředkovala prodej mého bytu v Ostravě. Velmi oceňuji její profesionalitu, důslednost, přehled, vstřícnost, laskavé a přátelské jednání. Navíc vše proběhlo bez mé osobní návštěvy, za což chci moc poděkovat, protože žiji na druhé straně republiky a v době prodeje jsem byla v šestinedělí po porodu naší dcery. Což mi velmi ulehčilo a mohla jsem si užívat pohodu a klid doma.

Pavlína Jančová 

 

2.10.2018 ZDENEK A OLGA NOVOTNÍ, OSTRAVA


Na jaře letošního roku jsme se rozhodli prodat družstevní byt v Ostravě a obrátili se na realitní kancelář CLARIS, s. r. o. Organizací prodeje byla pověřena ing. Šárka Wittichová, která prokázala vysokou profesionalitu, počínala si rychle, přesně, spolehlivě a dokázala vyjednat optimální cenu. Po celou dobu průběhu transakce s námi byla v kontaktu, vše potřebné konzultovala a prodej bez zbytečných průtahů dokončila k naší spokojenosti. Patří jí naše upřímné poděkování a můžeme ji bezvýhradně doporučit jiným klientům.

Do další práce jí i jejím kolegům na pracovišti přejeme hodně úspěchů.

Doc. PhDr. Zdeněk Novotný, CSc., Mgr. Olga Novotná     

 

23.4.2018 JAKUB ŽIDEK, OSTRAVA


Chtěl bych moc rád poděkovat p. Wittichové za zprostředkování koupě bytu. Paní byla strašně hodná a ochotná. Snažila se vše vyřešit rychle, dokonale. Taky nám se vším pomáhala a radila i když nemusela. Taky jsem vděčný za ochotu vyřizování podpisů i o víkendu. Nejlepší realitní makléřka ze všech makléřů co jsem za rok a pul hledání bytu poznal. Paní je fakt jednička. Děkujeme J.Ž. a V. Krutílková 

 

18.11.2017 GABČOVI, BOHUMÍN


Moc děkuji paní Witichové za profesionální přístup k práci, se kterou jsme měli tu čest, o vše se postarala, byli jsme moc spokojení. Vřele doporučuji všem. Hodnotím na 100%.
Anna Gabčová                     

 

20.11.2017 MANŽELÉ LIGOČTÍ, BOHUMÍN


Vážená paní Wittichová,

v souvislosti s dokončením prodeje domu ve vlastnictví paní Ligocké, v Bohumíně Skřečoni, Mládežnická 391, bychom Vám chtěli poděkovat za službu, kterou jste nám prostřednictvím realitní kanceláře Claris poskytla. Ceníme si Vašeho citlivého a přitom cílevědomého postupu, odborné zdatnosti a snahy najít to nejlepší řešení. Ve věci prodeje domu jste nám přinesla potřebný klid a brzy jsme poznali, že s Vaší pomocí se nám to podaří.

S díkem za veškerou spolupráci a s přáním dalších profesních úspěchů zdraví

Aleš a Bohuslava Ligočtí
 

2.5.2017 JAROSLAVA ČINČALOVÁ, OSTRAVA


Dobrý den, 
děkuji tímto za profesionální přístup při prodeji garáže. Velká spokojenost s makléřkou Ing. Šárkou Wittichovou, žádný problém nenastal.

S pozdravem
Činčalová Jaroslava

 

4.5.2016 ING: JURÁKOVÁ DANUŠE, HORNÍ DATYNĚ

 
Dobrý den, pane Holiši,
 
prodávala jsem prostřednictvím Vaší kanceláře pozemek v Rychvaldu a vyjadřuji velkou spokojenost s prací makléřky paní ing. Šárky Wittichové. Prodej nebyl jednoduchý, pozemek jsem měla dříve v nabídce RK Sting, ale spolupráce s menší realitní kanceláří se mně vyplatila.
 
Děkuji. 
S pozdravem
Ing. Juráková Danuše